ÖVRIGT / Speglar / Handspegel 8759413
nr 875 9413
Handspegel
1920-/30-tal, Intarsia, höjd: 36
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:59:17
150 kr
200 kr
400 kr
600 kr
600 kr